Teenused

Näohooldus

Näohoolduseks kasutan AINHOA tooteid. AINHOA on professionaalne kosmeetikasari, mis on loodud 1996 a. Hispaania firma COSMETICA CABINAS poolt, kus tegutseb nooruslik ja tulemuste saavutamisele pühendunud meeskond.

AINHOA toodete kvaliteedi hoidmiseks kasutab ettevõte oma toodetes looduslikke komponente ja eksklusiivset valikut kõrgelt konsentreeritud toimeainetest, mis võimaldavad tagada kosmeetikaturule tõhusad kosmeetikatooted igat tüüpi naha hooldamiseks.

Kulmud ja Ripsmed

Hästi hoolitsetud, kena kujuga ja korrigeeritud kulmud raamivad silmad ning annavad ilmele uskumatult palju juurde. Et ilu püsiks päevast päeva nii kulmudel kui ripsmetel, tasuks mõelda keemilisele värvimisele.

Keemiline värvimine on kõige mugavam võimalus pilku elavaks muuta, kui sul on heledad kulmud – ripsmed. Suvel on hea, sest ei pea kasutama ripsmetušši ja toonima kulme. Ka siis kui teil on aktiivne eluviis ja teete palju sporti, ega saa ripsmetušši kasutada. Samuti tundlike silmade puhul, mis ei talu igapäevaselt ripsmetuššiga värvimist.

Maniküür

Käed vajavad regulaarset hooldust, kuna ilmastik ja igapäevane olmekeemia kuivatab nahka ja muudab küüned rabedaks, hapraks ja kihistuvaks. Maniküüri käigus viilitakse küüned ja hooldatakse küünenahad, ning teostatakse massaaž. Massaaž parandab vereringet ja kreemid ning õlid parandavad küünte kasvu. Aitavad küüntel ja nahal normaalset niiskustaset säilitada. Ilusad ja hoolitsetud käed on iga endast lugupidava naise visiitkaardiks. 

Pediküür

 Pediküür pole lihtsalt iluprotseduur, see on oluline ka küüne – ja nahahaiguste ennetamiseks. Varbaküüntele tehakse samu protseduure mida sõrmeküüntele, kuid pediküüri jooksul puhastatakse jalataldu raspliga ja vajadusel paksendid skalpelliga, mis ennetab surnud naharakkude kogunemist ja paksendite teket. Pediküür aitab ennetada pisikute kogunemist. Pediküüri lõpetab lõõgastav jalgade massaaž. 

Hooldatud jalad on samuti iga naise visiitkaardiks. 🙂 

Depilatsioon

Depileerimise eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Raseerimise ja muude karva naha pinnalt eemaldavate meetodite ees on depilatsiooni eeliseks kauakestvam tulemus. Õigesti tehtud depilatsioon eemaldab karva koos karvajuurega. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast.