Näohooldus

Klassikaline Näopuhastus Oliiviõliga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, mask, silma- ja näokreem. 

Ainhoa OLIVE tooteliin on looduslik, baseerudes oliiviõli parimatel omadustel. Oliiviõli on traditsiooniline toimeaine nahahooldustoodetes, eriti rikas valkude, mineraalide, vitamiinide ja antioksüdantide poolest. Aitab taaselustada nahka. Lisaks sellele on väga niisutava toimega. Annab nahale elastsuse ja aitab siluda kortsukesi.

34€ – 75min

Klassikaline Näohoolitus Oliiviõliga

Algpuhastus, koorimine, näo- ja dekolteemassaaž, mask, silma- ja näokreem.

Kuurina iga 7x TASUTA!

32€ – 60min

Oliiviõlil Põhinev Näopuhastus Massaažiga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, näo- ja dekolteemassaaž, mask, silma- ja näokreem.

40€ – 90min

Näohoolitus Kaaviariga

Algpuhastus, koorimine, kaaviari konsentraat,  näo- ja dekolteemassaaž, kaaviari mask, käte massaaž, silma- ja näokreem.

Kaaviari ekstrakt on rikas on toitvate ja taastavate omaduste poolest, mis aitavad stimuleerida ja uuendada rakkude struktuuri. Vajalikud toitained aitavad säilitada naha funktsioone ja elujõudu. Parandab ja tugevdab naha tekstuuri ja tooni, ning aitab noorendada välimust.

Kuurina iga 7x TASUTA!

40€ – 60min

Kaaviari Ekstraktil Põhinev Näopuhastus Massaažiga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, kaaviari konsentraat, näo- ja dekolteemassaaž, kaaviari mask, käte massaaž, silma- ja näokreem.

47€ – 90min

Sügavniisutav Hoolitsus Hüaluroonhappega

Algpuhastus, koorimine, taasniisutav konsentraat, näo- ja dekolteemassaaž, hüaluroonhappe mask, käte massaaž, silma- ja näokreem.

 Tänu hüaluroonhappe ja võimsate aktiivainete kokteili sünergiale, tagab nahas maksimaalse ja kestva niisutatuse koheselt ja kaua kestvalt. Taasloob nahas niisutatuse. 

Kuurina iga 7x TASUTA!

43€ – 60min

Hüaluroonhappel Põhinev Sügavniisutav Näopuhastus Massaažiga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus,  taasniisutav konsentraat, näo- ja dekolteemassaaž, hüaluroonhappe mask, käte massaaž, silma- ja näokreem.

50€ – 90min

Sügavpuhastav Hoolitsus

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, puhastav konsentraat,  puhastav mask, puhastav seerum, matistav silma- ja näokreem.

Ainhoa Purity tooteliin sobib rasusele ja aknelisele nahale.

41€ – 75min

Sügavpuhastav Hoolitsus Massaažiga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, puhastav konsentraat, näo- ja dekolteemassaaž, puhastav mask, matistav silma- ja näokreem.

48€ – 90min

Collagen + Näohoolitsus

Algpuhastus, koorimine,  näo- ja dekolteemassaaž, pinguldava ja kohevust andva efektiga näomask, käte massaaž, pinguldav näoseerum, pinguldava ja volüümi andva efektiga silma- ja näokreem.

AINHOA on loonud COLLAGEN+ vananemisvastase näonahka pinguldava liini, milline on disainitud võitlemaks pinguldatuse- ning näojoonte volüümi kaoga, mis on põhjustatud aja möödudes naha vananemisest.

Kuurina iga 7x TASUTA!

51€ – 60min

Collagen + Näohooldus Massaažiga

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, näo- ja dekolteemassaaž, pinguldava ja kohevust andva efektiga näomask, käte massaaž, pinguldav näoseerum, pinguldava ja volüümi andva efektiga silma- ja näokreem.

COLLAGEN+ liini põhitoimeaineteks on: Looduses lahustuv kollageen ja Alaria Esculenta Ekstrakt (pruunvetikate tüüpi kuuluv vetikas).

58€ – 90min

Õpilase Näopuhastus

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, mask, näokreem.

Kuni 18a. k.a

Kuurina iga 7x TASUTA!

25€ – 90min

Seljapuhastus

Algpuhastus, koorimine, aurutamine, mehhaaniline puhastus, mask, kreem.

32€ – 75min

Miks

AINHOA

AINHOA on professionaalne kosmeetikasari, mis on loodud 1996 a. Hispaania firma COSMETICA CABINAS poolt, kus tegutseb nooruslik ja tulemuste saavutamisele pühendunud meeskond.

AINHOA tooted on kõrgelt hinnatud oma INNOVATIIVSUSE, efektiivsuse ja kvaliteedi poolest. Tunnustatud mitmete erinevate AUHINDADEGA, kasutusel parimates hotellides ja SPAdes ning tuntud luksusliku HILTONI hotelliketi brändina. Toodete ökoloogilisusele annab garantii ECOCERT sertifitseerimismärk.

AINHOA toodete kvaliteedi hoidmiseks kasutab ettevõte oma toodetes looduslikke komponente ja eksklusiivset valikut kõrgelt konsentreeritud toimeainetest, mis võimaldavad tagada kosmeetikaturule tõhusad kosmeetikatooted igat tüüpi naha hooldamiseks.